Toptan satış fiyatlarını nasıl görebilirim?
Satışını yaptığımız ürünlerimizin toptan fiyatlarını görebilmek için ücretsiz üye olmanız yeterlidir. Üye olduktan sonra üyelik bilgileriniz site yönetimi tarafından gözden geçirilir ve bilgilerinizde bir eksiklik bulunmadığı taktirde üyeliğiniz onaylanır Bundan sonra tüm fiyatları Toptancı fiyatları olarak görebilir ve alışverişlerinizi bu fiyatlardan yapabilirsiniz.

En az ne kadarlık ürün alabilirim?
Sitemizde toptan satış yapıldığı için satıcıları ve toptancıları fiyat konusunda desteklemek ve korumak için 300 TL ve üzeri sipariş limiti bulunmaktadır. 500 TL ve üzeri siparişlerde Kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Kimler üye olabilir?
Sitemizden , mağaza sahipleri, toptancılar , perakendeciler, evden satış yapan satıcılar ve her defasında 300 TL ve üzeri sipariş verebilecek şahıs ve işletmeler üye olabilir

Kampanya ve Duyurular:

burdatoptan.com sitesine üye olan müşteri “ ticari elektronik ileti” mevzuatı kapsamında    burdatoptan.com sitesinden sms ve email yoluyla kampanya ve duyuruları almayı kabul eder.

 Avantaj!!
Sitemizden , 1000 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda % 5 indirim uygulanır, Kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

İade ve Değişim
Atlet , Sütyen , Külot , Boxer , Slip , Tanga , Gecelik , Saten Takımlar , Çeyiz Setleri ve Çorap ürünlerinin Hijyen Kuralları gereği iadesi ve değişimi yoktur.

 

Facebookta bizi takip edin